PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

 

 

 

ZIELONE SZKOŁY Z POMYSŁEM!!!

Drodzy nauczyciele,  jeżeli macie dosyć sztampowych i nudnych zielonych szkół proponowanych przez większość biur podróży, jeżeli Wasi uczniowie oczekują czegoś więcej niż tylko zwiedzania i jeżdżenia z miejsca na miejsce, zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty. Wybierzcie tylko interesujący Was region, profil odpowiadający Waszym potrzebom oraz atrakcje, które dla was przygotowaliśmy  a my zajmiemy się resztą. Zorganizujemy wam wyjazd, który na długo zapadnie w pamięć waszym podopiecznym.

 

Tworząc naszą ofertę konsultowaliśmy się z wieloma nauczycielami poznając ich potrzeby, wymagania i oczekiwania. Dzięki temu powstał zupełnie nowy projekt  jakiego nie znajdziecie przeglądając katalogi innych firm. Postawiliśmy na to na czym znamy się najlepiej- czyli na integrację przez sport i zabawę w połączeniu z atrakcyjnym przystępnym programem turystyczno-dydatktycznym. Nasze zielone szkoły zatem to idealna mieszanka turystyki, historii ale także rekreacji i integracji szczególnie ważnej na tego typu wyjazdach.

 

Nad całym programem czuwają zawsze wykwalifikowani instruktorzy i animatorzy a także najlepsi przewodnicy i piloci, którzy dołożą wszelkich starań aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ośrodkami położonymi w najpiękniejszych zakątkach Polski gwarantującymi nam wysoki standard, wyjątkowe usytuowanie i smaczną kuchnię.

 

Zaufaj nam, zrób prezent swoim uczniom a pokażemy Ci co to znaczy świetnie zorganizowana „Zielona Szkoła z Pomysłem”

 

Profile:  

„Dla aktywnych”- To oferta kierowana do uczniów kochających sport, wyzwania i adrenalinę. Z nami przeżyjecie niezapomnianą przygodę, spróbujecie swoich sił w często ekstremalnych zadaniach, nauczycie się współdziałania w grupie a wszystko to pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Zagwarantujemy wam także możliwość zwiedzenia największych atrakcji turystycznych danego regionu.

 

„Dwa w jednym”- To program łączący zwiedzanie najciekawszych miejsc i zabytków Polski z bogatą ofertą rekreacyjno-integracyjną. Wybierając tę opcję poznacie najciekawsze miejsca w danym regionie a nasi przewodnicy w sposób przystępny wprowadzą Was w Świat zabytków i historii. Spróbujecie także swoich sił w różnego rodzaju grach i zabawach sportowych, które wypełnią wasze popołudnia i wieczory. Poczujecie smak adrenaliny i rywalizacji  a wszystko po to aby lepiej się poznać, zintegrować i w przyszłości stanowić zgraną paczkę przyjaciół.

 

”Młodzi odkrywcy”- Dla głodnych wiedzy przygotowaliśmy bogaty program turystyczny. To propozycja dla uczniów lubiących poznawać Polskę- jej kulturę, zabytki i przyrodę. Tutaj nie ma mowy o nudzie ponieważ każdego dnia czekała Was będzie kolejna porcja wiedzy na temat swojego kraju, pasjonujących opowieści przewodników i zapierających dech w piersi widoków . Aby uatrakcyjnić Wasz pobyt  zrealizujemy też  jedną lub dwie atrakcję rekreacyjną.

Oznaczenia

 

Każdą naszą Zieloną Szkołę dedykujemy odpowiedniej grupie wiekowej.

 

Ośrodek o podwyższonym standardzie gwarantujący atrakcyjne położenie, bogato wyposażone pokoje iświetną infrastrukturę.

 

 

 

Gwarancja najniższych cen!

 

 

W cenie każdej 5-dniowej Zielonej Szkoły gwarantujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym
  • 3 posiłki dziennie wymiennie z prowiantem w przypadku dłuższych wycieczek
  • Transport autokarem o podwyższonym standardzie
  • Wszystkie wstępy i opłaty programowe
  • Opiekę sprawdzonych ,miejscowych przewodników a także wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • Ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
  • Pobyt  3 opiekunów
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • W ramach niepogody korzystanie z pobliskich obiektów sportowych

Uwaga!!! Wszystkie ceny kalkulowane są na min. 40 osób płacących ponieważ jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie- W przypadku innej liczby uczestników ceny wyliczamy indywidualnie.