PL EN

O nas

PROMOSPORT to grupa młodych ludzi z pasją - trenerów, instruktorów, pedagogów szkolnych - absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i wyższych szkół pedagogicznych. Kadra składa się więc ze specjalistów w swoich dziedzinach, starannie dobranych do specyfiki pracy z dziećmi, gdyż to one są dla nas najważniejsze i to dla nich założyliśmy naszą firmę.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich dzieci w wieku szkolnym. Podstawową zasadą, którą się kierujemy, jest wychowywanie przez sport i zabawę. Chcemy pomagać Państwa dzieciom w odkrywaniu sportowych pasji, by potem starannie je pielęgnować i wspomagać ich rozwój.


W naszej ofercie znalazły się takie projekty jak: obozy i szkolenia sportowe, imprezy okolicznościowe a także mobilna szkoła sportów zimowych. Wszystkie z wyżej wymienionych projektów są ściśle dostosowane do wieku uczestników i kompleksowo zaspokajają psychofizyczne potrzeby ich rozwoju.


Każde z dzieci traktowane jest przez nas indywidualnie, dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera panująca podczas naszych obozów i zajęć sportowych była przyjazna, ciepła i jak najmniej stresująca.

 

Wierzymy, że nasza pasja, zaangażowanie i wiara w marzenia pozwolą Państwa pociechom przeżyć niezapomnianą sportową przygodę, która pozostanie w ich pamięci na długie lata.

Najlepszą nagrodą za naszą pracę jest uśmiech dzieci, ich radość i zaufanie, dlatego właśnie te wartości stawiamy sobie za główny cel naszego działania.