PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

 

Organizacja profesjonalnych zgrupowań piłkarskich

Szanowni Trenerzy, drodzy Koledzy.

 

Przedstawiamy Wam ofertę kompleksowych zgrupowań piłkarskich, które w pełni sprostają Waszym oczekiwaniom a przede wszystkim odciążą Was z konieczności organizacji obozów dla Waszych drużyn.  Wszystkie nasze zgrupowania  zgłoszone są zawsze do odpowiedniego wydziału Kuratorium Oświaty tak więc spełniają wszystkie niezbędne warunki wypoczynku dzieci i młodzieży. To bardzo ważne ponieważ  organizacja obozów na własną rękę bez odpowiednich uprawnień i licencji organizatora turystyki wiąże się z ogromnym ryzykiem dla Was samych. Nie warto go podejmować tym bardziej, że proponujemy Wam naprawdę świetne warunki zakwaterowania, profesjonalną bazę sportową i dodatkowy program za naprawdę niewielkie pieniądze.


Tworząc tą ofertę nie bazowaliśmy tylko na własnych doświadczeniach ale odbyliśmy wiele rozmów z trenerami i instruktorami klubów działających na różnych poziomach organizacji. Naszym celem było poznanie ich potrzeb, oczekiwań i wymogów. Bogaci w tą wiedzę przygotowaliśmy 5 propozycji obozów letnich w całej Polsce, które dzięki swej różnorodności spełnią oczekiwania trenerów wszystkich roczników bez względu na poziom zaawansowania i zasobność portfeli rodziców.

 

Proponujemy wam zazwyczaj dwa sprawdzone i najbardziej powszechne 10-dniowe terminy wyjazdów. Czerwcowo-lipcowy z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej a także sierpniowy dla drużyn przygotowujących się do rozgrywek ligowych. W naszej pracy nie uznajemy kompromisów- dlatego współpracujemy tylko ze znanymi i sprawdzonymi Ośrodkami, które cechuje zawsze wysoki standard pokoi, dobra kuchnia  a także bogata infrastruktura sportowa.

 

Oznaczenia

Każdy nasz obóz dedykujemy odpowiedniej grupie wiekowej.

                      6 - 12 lat           12 - 18 lat

 

 Ośrodek o podwyższonym standardzie gwarantujący atrakcyjne położenie, bogato wyposażone pokoje i świetną infrastrukturę sportową

 

 

Gwarancja najniższych cen

 

 

Każdy z naszych obozów zawiera w cenie:

 • Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym
 • Dostęp do sal konferencyjnych i multimedialnego rzutnika w celu przeprowadzania odpraw
 • Pełne wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek
 • Wynajem boisk dostosowanych do potrzeb treningowych i sparingowych
 • Pomoc przy ustalaniu ewentualnych sparingów
 • Transport autokarem o podwyższonym standardzie (Klimatyzacja, TV, WC)
 • Transport sprzętu sportowego
 • Opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów a także opłaty programowe
 • Ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
 • Pobyt trenerów
 • Prowizje dla trenerów

Ceny kalkulowane są na min. 30 osób płacących ponieważ jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie- W przypadku innej liczby uczestników ceny wyliczamy indywidualnie (możliwość transportu klimatyzowanym busem na 20 miejsc)