PL EN

Obozy

Proponowane przez nas obozy to idealna mieszanka sportu i zabawy, czyli wszystko to, czego potrzebują nasi młodzi podopieczni.  Wizytówką naszej firmy jest doświadczona, profesjonalna kadra pedagogiczna i instruktorska posiadająca wszelkie niezbędne uprawnienia. Są to osoby na co dzień pracujące z dziećmi, świetni fachowcy, ludzie pełni pasji i odpowiedzialności.

Podczas naszych wyjazdów gwarantujemy Państwa dzieciom kompleksowy kurs wybranej dyscypliny sportu, świetną zabawę i przyjazną atmosferę. Każdy turnus kończą różnego rodzaju zawody i turnieje, za które nasi uczestnicy otrzymują wartościowe nagrody.

Oprócz tego każdy otrzymuje certyfikat ukończenia kursu danej dyscypliny sportu.

Wszystko to sprawia, że nasi młodzi klienci zostają z nami na dłużej a ich sportowa przygoda co roku rozpoczyna się na nowo.


CO WYRÓŻNIA NASZE OBOZY I IMPREZY SPORTOWE:

 • Gwarancja doświadczonej, odpowiedzialnej i profesjonalnej kadry pedagogiczno-instruktorskiej składającej się  wyłącznie z absolwentów AWFu i Wyższych szkół pedagogicznych, legitymującej się wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami pedagogicznymi i instruktorskimi.
 • Indywidualne podejście do każdego uczestnika. Obozy organizowane przez     nasza     firmę    cechuje     wyjątkowa   dbałość   o  komfort   i
  bezpieczeństwo naszych młodych podopiecznych bez względu na wiek dlatego zabieramy zawsze taką liczbę opiekunów, aby grupy nie przekraczały 8-10 osób.
 • Nigdy nie interesowały nas masowe wyjazdy kilkuset dzieci tłoczonych w jednym ośrodku- jak to robi konkurencja. Swoimi imprezami dowodzimy,    że   każdy   obóz    może   być   kameralny,  prowadzony
  w rodzinnej atmosferze, w  pełni zaplanowany a przez to maksymalnie efektywny.
 • Profesjonalne i efektywne szkolenia sportowe prowadzone są przez sprawdzonych trenerów i instruktorów, zakończone zawodami lub regatami i rozdaniem pamiątkowych certyfikatów oraz dyplomów.
 • Bogaty program sportowy gwarantuje, że Wasze pociechy poznają wiele form aktywności fizycznej, poprawią swoją sprawność i nie będą miały czasu na nudę.
 • Ośrodki, z którymi współpracujemy zapewniają nam komfort wypoczynku, wyjątkowe położenie, świetną kuchnię i odpowiednią bazę sportową.
 • Wszystkie nasze obozy i szkolenia zgłaszane są do właściwych kuratoriow oświaty.
 • Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki wpisanym do rejestru województwa mazowieckiego.  Posiadamy aktualną gwarancję ubezpieczeniową, beneficjentem której jest Marszałek Województwa Mazowieckiego.(zapoznaj się z dokumentami i uprawnieniami naszego biura turystycznego)
 • Zapewiniamy codzienne fotorelacje ze wszystkich naszych obozów zamieszczone na naszej stronie internetowej
 • Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy gwarantują nam bezpieczne, bogato wyposażone autokary najwyższej klasy.
 • Konkurencyjne ceny, bez   żadnych   dopłat  i ukrytych kosztów, zawsze zawierają koszty transportu, odpowiedni pakiet ubezpieczeń i gwarantują bogaty program sportowo-kulturalny.


Zachęcamy do porównania naszych warunków z ofertą konkurencji  a także wnikliwego zapoznawania się z zasadami organizacji  oferowanych przez nią obozów.

Mimo, że PromoSport jest stosunkowo młodą firmą, jesteśmy spokojni, ponieważ wysoką jakość naszej oferty zapewnia zaangażowanie i pasja jaką jest dla nas praca z dziećmi, nasze doświadczenia zbieramy podczas codziennej pracy w szkołach i klubach sportowych.

Nie eksperymentujemy, ponieważ znamy potrzeby dzieci. Dzięki temu cieszymy się rzeszą młodych klientów, którzy nie wyobrażają sobie wakacji i ferii zimowych bez naszych obozów.