PL EN

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Dbając o kompleksowość i jakość naszej oferty otworzyliśmy wypożyczalnię i sklep sprzętu narciarskiego dzięki którym każdy nasz klient będzie mogł zaopatrzyć się w najnowocześniejsze narty, buty i inne akcesoria narciarskie za rozsądną cenę. Proponujemy sprzęt najwyższej jakości, sprowadzony z Austrii, zazwyczaj po jednym sezonie użytkowania.  Cechuje go  świetny stan techniczny- grube krawędzie, nienaruszone ślizgi, brak wad ukrytych. Nie interesują nas kompromisy dlatego wszystkie oferowane  przez nas narty były starannie sprawdzane i przygotowane do sezonu.

 

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko jeździło na nowoczesnym sprzęcie, zaawansowanym technologicznie i atrakcyjnym wizualnie nie mogłeś trafić lepiej. Narty juniorskie wbrew potocznej opinii też mogą być ładne, nowoczesne a przy tym zaawansowane. Nie kupuj byle zjeżdżonego szrotu za 200zł bo Twoje dziecko na tym straci a czas jego nauki niepotrzebnie wydłuży się, często doprowadzając do rezygnacji i zniechęcenia. Kupując u nas masz pewność jakości i stanu technicznego. Na każdy sprzęt udzielamy 3 miesięcznej gwarancji a przed zakupem wysyłamy zdjęcia konkretnego egzemplarza. U nas kupisz wszystko co związane z narciarstwem dzieci i młodzieży ponieważ w tym się specjalizujemy.

 

Proponujemy również sprzedaż potestowych nart seniorskich  klasy VIP.

 

Sprzęt dla zaawansowanych narciarzy cechują najbardziej zaawansowane technologie, świetne parametry techniczne i nienaganny stan wizualny. Wszystko to sprawia, że nie warto sięgać po nowy drogi sprzęt, który po jednym sezonie użytkowania można odkupić od nas za połowę ceny.

 

 

Narty Juniorskie:


FISHER RC 4


To prawdopodobnie najlepsze narty w swojej kategorii. Z całą pewnością Twoje dziecko na tych nartach na metę będzie wjeżdżać najszybciej, to tylko kwestia czasu!

W ich konstrukcji zastosowano technologię: Air Power oraz Fiber Tech. Dzięki nim narta jest przyjazna w nauce i bardzo rozwojowa. Posłuży nie tylko do nauki podstaw narciarskiego rzemiosła ale także świetnie sprawdzi się w rozwijaniu umiejętności jazdy na krawędziach. Uniwersalność i wysoka jakość wykonania to jej wizytówka. To najwyższa półka jeśli chodzi o narty juniorskie.

Wiązania: Fischer FJ 7, Rental- pełen zakres regulacji

Opis: Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Cechy:

 • Gruba krawędź,
 • nienaruszone ślizgi(brak ubytków),
 • drobne zarysowania na szacie graficznej narty i wiązań.


Dostępne długości: 120/130/140/150

CHARAKTERYSTYKA
Technologie:

 • Air Power,
 • Fiber Tech


Narty przeznaczone dla dzieci ze sportowym zacięciem, które nie ograniczają się tylko do spokojnej jazdy pługiem ale pragną jeździć szybciej, stawiając narty na krawędziach. Jazda Carvingowa to dla tych nart chleb powszedni. Narta bardzo perspektywiczna a co za tym idzie szalenie uniwersalna dlatego jest tak często wybierana dla najmłodszych narciarzy.

 

 

 

HEAD SUPERSHAPE TEAM SYSTEM 2009

Narty bardzo zadbane świeżo sprowadzone z Austrii posiadające nowoczesną carvingową konstrukcję, innowacyjne rozwiązania technologiczne, którymi w tej klasie nart szczyci się firma Head. Wszystkie narty były starannie sprawdzane i testowane, są przygotowane do sezonu i w pełni sprawne technicznie.

 

Wiązania: rentalowe TYROLIA DIN 1,5 -7,5 na płycie, mieszczące wszystkie długości buta

 

Opis: Narty używane w bardzo dobrym stanie technicznym, sprowadzone z Austrii, jeżdżone tylko po dobrze przygotowanych trasach.

 

Cechy: Gruba krawędź, nienaruszony ślizg(brak ubytków), zarysowania, czasami drobne odpryski na szacie graficznej narty i wiązaniach.

 

 

 

Atomic Race 8


Uniwersalna narta zawodnicza. Zwrotna, zwinna, dynamiczna. Przeznaczona na młodych amatorów jazdy krótkim i długim skrętem na twardych, dobrze przygotowanych stokach. Bardzo dobrze wyważona, gwarantuje kontrole i bardzo precyzyjne trzymanie krawędzi. Deska, która nigdy nie zawiedzie.

Wiązania: Tyrolia Rental (pełen zakres regulacji)

Opis: Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Cechy:

 • Gruba krawędź,
 • nienaruszone ślizgi(brak ubytków),
 • drobne zarysowania na szacie graficznej narty i wiązań.


Dostępne długości: 120/130/140

CHARAKTERYSTYKA
Technologie:

 • Fiberglass,
 • Ślizgi UHM W Electra Graphite,
 • Krawędzi Dura Edge


Narty o sportowym zacięciu, przeznaczone dla dzieci, które podstawy mają już za sobą i dalej pragną rozwijać się w kierunku jazdy sportowej na krawędziach. Bardzo solidna narta często wybierana przez rodziców ambitnych dzieci.

 

 

 

Buty narciarskie


 

Posiadamy kilkadziesiąt praktycznie nowych par butów juniorskich w pełnej rozmiarówce. Wszystkie tylko z drobnymi śladami użytkowania i praktycznie nie naruszoną szatą graficzną co najlepiej świadczy o ich stanie! Są to buty zaawansowane technologicznie tylko renomowanych producentów tj. Nordica, Atomic, Salomon, Lange.

Wszystkie buty posiadają 4 klamry i są najwyższymi modelami produkowanymi przez danego producenta w swojje kategorii. Dzięki temu są szalenie uniwersalne i perspektywiczne dlatego idealnie nadają się dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych młodych narciarzy.

 

 

Narty seniorskie:

 

Atomic D2 RACE SL 2012


Legendarna, bezkompromisowa , idealnie skrojona narta slalomowa dedykowana dla narciarzy ze sportowym zacięciem.

Sprawdzona w Pucharze Świata innowacyjna technologia DoubleDeck łączy dwie niezależnie pracujące warstwy: górna warstwa Control Deck przekazuję siłę wywieraną przez narciarza do niższej warstwy Adapter Deck, która gwarantuje optymalne trzymanie krawędzi. Nowoczesna konstrukcja amortyzuje wibracje i zapewnia perfekcyjnie, nie wymagające wielkiego wysiłku, prowadzenie narty w krótkim skręcie.

Wąska talia umożliwia błyskawiczne i precyzyjne przechodzenie z krawędzi na krawędź podczas slalomowej jazdy. Dzięki zastosowaniu na całej długości drewnianego rdzenia oraz technologii Actice Camber D2 Race SL, narta jest stabilna i dobrze wyważona

Wiązania: Płyta NEOX TOOLLESS+ wiązania NEOX TL 12

Opis: Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Cechy:

 • Gruba krawędź,
 • nienaruszone ślizgi(brak ubytków),
 • drobne zarysowania na szacie graficznej narty i wiązaniach.


Dostępne długości: 155/160/165/170

CHARAKTERYSTYKA
Technologie:

 • DoubleDeck Construction,
 • Freglidind Contol Deck,
 • Tip to Tail Woodcore,
 • 2 Layer Titanium,
 • Rubber Elastomer


Drewniany rdzeń na całej długości, 2 warstwy tytanu.

Narty te docenią szczególnie osoby o wysokich umiejętnościach i dużych wymaganiach. Narta perfekcyjnie dopracowana, zastosowane w niej technologie powodują idealne trzymanie krawędzi i pewną stabilną jazdę przy dużych prędkościach. To narta przeznaczona do dynamicznej, sportowej jazdy, która daje narciarzowi niesłychanie wiele radości z jazdy.

 

 


Atomic Race ST 2012

Narty: ATOMIC RACE ST 2012 bardzo chwalona, zaawansowana technologicznie, uniwersalna narta slalomowa dla wszystkich kochających krótki skręt i szybkość. Gwarantuje idealny kompromis pomiędzy profesjonalną, twardą nartą slalomową a rekreacją. Dzięki tym deskom będziesz cieszył się jazdą slalomową przez cały dzień bez konieczności odpoczywania po paru szybszych odcinkach.

 

Wiązania: XTO 12 SPORT

 

Zastosowane technologie:

 • Płyta- Smarttrack,
 •  Rdzeń- Fusioncore Wood, Slanted Sidewall
 • Active Camber
 •  Densolite

 

Opis: Narty potestowe(niewiele jeżdzone) w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

 

Cechy: Gruba krawędź, nienaruszone ślizgi(brak ubytków), drobne zarysowania na szacie graficznej narty i wiązaniach.

 

 

 

Head Supershape Magnum

Bardzo uniwersalna, dopracowana narta o rasowej, slalomowej charakterystyce!

Linia SuperShape to od wielu lat jest chwalona za jakość wykonania, innowacyjne technologię i wyjątkową szatę graficzną. To narty, które odnoszą ogromne sukcesy w Pucharze Świata budując dzięki temu swoją wysoką markę. Head Supershape dzięki zwym rozwiązaniom stał się jedną z najlepiej sprzedających się nart na Świecie.

Magnum to model zbudowany na bazie nart startujących w Pucharze Świata. Konstrukcja WordlCup Sundwich, ślizgi UHM C ze strukturą Race i system KERS sprawiają, że są to absolutnie wyjątkowe deski dla ludzi szukających narty lubiącej krótki skręt, świetnie trzymających krawędź i nie ulegającej wibracjom. Szybkie i łatwe w obsłudze, w pełni wyposażone maszyny wyścigowe sprawdzające się na twardych, dobrze przygotowanych trasach jak również na miękkim śnieg.

Wiązania: Płyta Speed Plate(+13mm) + wiązania Head FreeFlex PRO 11

Opis: Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Cechy:

 • Gruba krawędź,
 • nienaruszone ślizgi(brak ubytków),
 • drobne zarysowania na szacie graficznej narty i wiązaniach.


Dostępne długości: 163/177

CHARAKTERYSTYKA
Technologie:

 • Intelligence Technologu,
 • KERS,
 • Ślizg UHM C struktura Race,
 • Worldcup Sandwich contruction,
 • Wood Core Construction,
 • Płyta Speed Plate


Drewniany rdzeń na całej długości, technologia KERS, budowa Sundwich jak w nartach zawodniczych.

Supershape Magnum to narty dla ludzi wymagających. To świetny kompromis pomiędzy radykalną, twardą nartą slalomową, w którą trzeba cały czas wkładać bardzo dużo siły a nartą rekreacyjną. Ten model wybiorą narciarze poszukujący narty wysokiej jakości , zaawanasowanej technologii o rasowej slalomowej charakterystyce jednak na której będzie można pojeździć cały dzień bez zbytniego wysiłku. Narta bardziej uniwersalna świetnie radząca sobie na twardych, dobrze przygotowanych trasach jak i na miękkim śniegu, cechująca się nieznacznie większym promienieć skrętu od pierwszych „slalomek” firmy Head.

 

 

 

Head Supershape Speed

 

Wzorcowy model nart race-carve z legendarnym taliowaniem!

Linia SuperShape to od wielu lat jest chwalona za jakość wykonania, innowacyjne technologię i wyjątkową szatę graficzną. To narty, które odnoszą ogromne sukcesy w Pucharze Świata budując dzięki temu swoją wysoką markę. Head Supershape dzięki zwym rozwiązaniom stał się jedną z najlepiej sprzedających się nart na Świecie.

Wzorcowy model nart z grupy race-carve z legendarnym taliowaniem: pomiędzy skrętem slalomowym a gigantowym. Narty cieszą się szczególną popularnością w Alpach, gdzie odchodzi się już od nart typowo slalomowych o bardzo krótkim promieniu skrętu sprawdzających się tylko na twardych, dobrze przygotowanych trasach. Speedy są zdecydowanie bardziej wszechstronne, wybaczają błędy, dysponują większym promieniem skrętu ale jak sama nazwa wskazuje kochają szybkość.

Wiązania: Płyta Speed Plate(+13mm) + wiązania Head FreeFlex PRO 11

Opis: Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Cechy:

 • Gruba krawędź,
 • nienaruszone ślizgi(brak ubytków),
 • drobne zarysowania na szacie graficznej narty i wiązaniach.


Dostępne długości: 156/163

CHARAKTERYSTYKA
Technologie:

 • Intelligence Technologu,
 • KERS,
 • Ślizg UHM C struktura Race,
 • Worldcup Sandwich contruction,
 • Wood Core Construction,
 • Płyta Speed Plate


Drewniany rdzeń na całej długości, technologia KERS, budowa Sundwich jak w nartach zawodniczych.

Supershape Magnum to narty dla ludzi wymagających. To świetny kompromis pomiędzy radykalną, twardą nartą slalomową, w którą trzeba cały czas wkładać bardzo dużo siły a nartą rekreacyjną. Ten model wybiorą narciarze poszukujący narty wysokiej jakości , zaawanasowanej technologii o rasowej slalomowej charakterystyce jednak na której będzie można pojeździć cały dzień bez zbytniego wysiłku. Narta bardziej uniwersalna świetnie radząca sobie na twardych, dobrze przygotowanych trasach jak i na miękkim śniegu, cechująca się nieznacznie większym promienieć skrętu od pierwszych „slalomek” firmy Head.

 


Model

Dostępne długości

Cena

Wypożyczenie 7 dni +buty +kije

JUNIOR HEAD SUPERSHAPE TEAM SYSTEM 2009

97 / 107 / 117 / 127 / 147

350zł

250 / 200zł*

JUNIOR ATOMIC RACE 8 2009

120 / 130 / 140

320zł

250 / 200zł*

FISCHER RC4 JUNIOR

120 / 130 / 140 / 150

380zł

250 / 200zł*

BUTY NARCIARSKIE JUNIORSKIE

18 - 25,5

170zł

120/100zł*

ATOMIC D2 RACE SL 155 / 160 / 165 / 170 1399zł ---
ATOMIC RACE ST 2012 149 / 156 / 163 / 170 999zł ---
HEAD SUPERSHAPE MAGNUM 2012 170 1199zł ---
HEAD SUPERSHAPE SPEED 2012 165 / 170 1099zł ---

*Podane ceny dla uczestników naszych obozów zimowych

 

Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól. Po otrzymaniu formularza  skontaktujemy się z Tobą aby omówić szczegóły zamówienia.

Bardzo uniwersalna, dopracowana narta o rasowej, slalomowej charakterystyce!

Linia SuperShape to od wielu lat jest chwalona za jakość wykonania, innowacyjne technologię i
wyjątkową szatę graficzną. To narty, które odnoszą ogromne sukcesy w Pucharze Świata budując
dzięki temu swoją wysoką markę. Head Supershape dzięki zwym rozwiązaniom stał się jedną z
najlepiej sprzedających się nart na Świecie.

Magnum to model zbudowany na bazie nart startujących w Pucharze Świata. Konstrukcja WordlCup
Sundwich, ślizgi UHM C ze strukturą Race i system KERS sprawiają, że są to absolutnie wyjątkowe
deski dla ludzi szukających narty lubiącej krótki skręt, świetnie trzymających krawędź i nie ulegającej
wibracjom. Szybkie i łatwe w obsłudze, w pełni wyposażone maszyny wyścigowe sprawdzające się na
twardych, dobrze przygotowanych trasach jak również na miękkim śnieg.

Wiązania: Płyta Speed Plate(+13mm) + wiązania Head FreeFlex PRO 11

Opis: Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Cechy: Gruba krawędź, nienaruszone ślizgi(brak ubytków), drobne zarysowania na szacie graficznej
narty i wiązaniach.

Dostępne długości: 163/177

CHARAKTERYSTYKA
Technologie: Intelligence Technologu, KERS, Ślizg UHM C struktura Race, Worldcup Sandwich
contruction, Wood Core Construction, Płyta Speed Plate

Drewniany rdzeń na całej długości, technologia KERS, budowa Sundwich jak w nartach
zawodniczych.

Supershape Magnum to narty dla ludzi wymagających. To świetny kompromis pomiędzy radykalną,
twardą nartą slalomową, w którą trzeba cały czas wkładać bardzo dużo siły a nartą rekreacyjną. Ten
model wybiorą narciarze poszukujący narty wysokiej jakości , zaawanasowanej technologii o rasowej
slalomowej charakterystyce jednak na której będzie można pojeździć cały dzień bez zbytniego
wysiłku. Narta bardziej uniwersalna świetnie radząca sobie na twardych, dobrze przygotowanych
trasach jak i na miękkim śniegu, cechująca się nieznacznie większym promienieć skrętu od
pierwszych „slalomek” firmy Head.